Závody agility: Calibra speciál, moravský pohár kníračů – Třebíč

Aneb když si „Ostrované“ vyšlápnou na závody.

V sobotu 9.6. se nám vydařil opravdu „krásný den“. Celonoční déšť nezklamal a vydržel s mírnými přestávkami po celou sobotu. Vyráželi jsme opět s Andreou Heřmanovou s cílem dojet do Třebíče, podívat se na těch pár šílenců, kteří chtějí opravdu závodit v takovém počasí a do závodu vůbec nenastoupit…K našemu velkému překvapení se dostavila valná většina soutěžících a ani jeden z nich ani v nejmenším neuvažoval o tom, že by nezávodil. (Je vidět, že jsme toho ještě moc nezažily) Dokonce i Andrea začala tahat stan z auta a mohutně se připravovat na závody. Dobře tedy, zkusíme to!!Smile Za největší úspěch považuji to, že se lidičkám i pejskům podařilo doběhnout ve zdraví, protože to celkem pěkně klouzalo.
A teď to méně důležité: od nás z OSTROVA dorazilo 9 účastníků (jestli jsem někoho nepřehlédla) a pořádně jsme se do toho obuli. Musím říct, že se nám ze soboty vyklubaly pěkné a pohodové závody a pro nás Ostrovany super úspěšné. Například Andrea Heřmanová se umístila Agility Open na 3.místě, Zkouška SA1 1.místo a Jumping na 5.místě v celkovém součtu běhů byla na 3. místě!! Docela slušný výsledek na to, že jí Amy údajně nechce běhat v dešti. Celkem by mě zajímalo, jak by se asi umístila, kdyby bylo pěkné počasí.Smile Také Hanka Šebestová zaběhla s Aginkou naprosto úžasný Jumping, který jim vynesl 1. místo. Pesani byly prostě úžasní, jako například Aisha, která v klidu počkala až si Danuška Zemanová při Jumpingu zatančí čtverylku a pak teprve v klidu pokračovala v parkuru .SmileV podobném duchu pojali závody i ostatní Ostrovani a z devídi účastníků se umístilo 7 na bedně, takže jsme si hrdě „zabékali“ Ostróóov do sytosti.
My začínající Agiliťačky jsme se svorně shodly, že jsme moc hrdí, že se můžeme do tohoto týmu počítat a budeme se snažit, aby se za nás naše úča Marťa a ostatní z Ostrova nemuseli stydět. Smile

Jana+Denny
Výsledky závodu, videa Jana a Deny, Andrea a Amy, Dana a Aisha, Staňka a Dasty, Katka a Bodie, Lucka a Saška.
Foto ze závodu.
Poznámka šéfové: rozhodně se nestydím! jsem na vás na všechny pyšná!Victory