Kurz přípravy psa na výstavu – od září 2013

Kurz přípavy psa na výstavu je určen pro všechny zájemce o proniknutí do světa výstav psů.  Pro všechny ty, co by rádi svého psa vystavovali sami, ale nejsou si jisti,  co je na výstavě čeká a jakým směrem mají svého psa trénovat.
Dále je určen pro ty, co by rádi uchovnili svého psa a podmínkou chovnosti je absolvování výstavy….Kurz je otevřen pro všechny psy  s průkazem původu, ale také  i pro křížence. Ano! I pro pejsky bez PP se pořádají výstavy (tzv. voříškiády), kde se můžete svým pejskem pochlubit! Big Smile

V kurzu Vás seznámíme s tím,  co to je „posouzení ve statickém postoji, posouzení v pohybu, posouzení na stole“ a probereme taktiku vystavování. Se svým pejskem budete sami pracovat a procvičovat výstavní dovednosti. V kurzu budou i praktické ukázky vystavování.

Pro zájemce o juniorhandling nabízíme procvičování všech figur se kterými se můžete v této soutěži setkat.

Ke každému majiteli a jeho pejskovi budeme přistupovat individuálně podle jejich potřeb a přání.
Výhodou práce ve skupince s ostatními psy je osvojení si výstavních návyků při rušivých vlivech, které vás mohou na výstavě čekat.

Kurz je rozvržen na 5 hodinových lekcí a cena kurzu je 800,-  Kč.
Kurz bude probíhat ve dnech, na kterých se dohodnete s lektorkou!

Co si vzít sebou na první hodinu?

1. Rozhodně svého psa (věk od 3 měsíců a dále neomezeně)
2. Pamlsky nakrájené na malé kousky – opravdu si dejte záležet na tom, aby to byly pro psa neodolatelné
laskominy!
3. Oblíbenou hračku, pokud jí dává pes přednost před pamlsky
4. Výstavní vodítko (není podmínka!)
5. No a samozřejmě dobrou náladu a chuť se naučit zase něco nového!

Výcvikářka Hana Frimmelová, která kurz povede,  se vystavování psů věnuje už 20 let. Informace o jejích psech a aktivitách najdete na jejích webových stránkách.
Pokud by jste se chtěli domluvit na nějakých individuálních lekcích, nebo jiných termínech kurzů, tak ji prosím kontaktujte na tel.č. 724786614, nebo na e-mailu: frimmelova@sky.cz

Těšíme se nashledanou.Victory

1 komentář u “Kurz přípravy psa na výstavu – od září 2013

  1. Dobrý den, mám Kavalíra King Charles Spaniel, je mu dva a čtvrt roků, na poslení výstavě získal res. CAC ale je trochu nervozní (výrok anglického rozhodčího), myslím, že kdyby se uklidnil, byl by asi ještě lepší. Chtěla jsem se zeptat, jestli je možné se zúčastnit Vašich kurzů. Má to ale trochu nevýhodu, jsme z Břeclavi.

    Děkuji za odpověď, Alena Vlachová

Komentáře jsou uzavřeny.