Trička pro české fanoušky na MS Agility 2014

triko-ms-2014Letos nejen organizujeme výpravu českých fanoušků na Mistrovstí světa v agility do Lucemburska, ale vzali jsme si také na starost výrobu triček pro fanoušky! Big Smile Kdo nikdy na této akci nebyl, tak samozřejmě nepochopí jejich význam, ale kdo už okusil atmosféru mistrovství, tak ví, že minimálně první den a druhý den mistrovství je důležité vědět, kdo komu fandí… Big Smile V průběhu sobotního odpoledne ovšem začíná šílenství zvané „výměnný  triček“ a v neděli v poledne už můžete na ochozech vidět např. Japonce, kteří jsou oblečení třeba právě v tričku českého fanouška, … (zvlášť, když jsou naše týmy na parkuru víc než úspěšné!!! Exciting). Ale ne všichni jsou ochotní měnit, někteří si svou sbírku fandovských triček pečlivě schraňují několik let. A jsou i tací, kteří si tričko koupí, i když na MS osobně nejedou..  Je to taková podpora českých závodníků na dálku. Anebo se jim prostě to tričko jen líbí… Big Smile
Objednávka triček
Seznam

Potisk triček – sítotisk, trička se dají objednat v dámském, nebo pánském (unisex) střihu.
Dámské velikosti jsou menší, než je obvyklé, pánské (unisex) odpovídají běžným velikostem…

Cena za kus velikosti  S – XL  = 200,- Kč, za velikosti  XXL a XXXL je to částka 210,-Kč.
Platbu objednaných triček proveďte prosím na
č.ú. 107433957/0300 do 31.5.2014 a do zprávy pro příjemce napište „trika“ a vaše jméno.

Děkujeme za váš zájem!!!