Agility – pokyny pro začátečníky

Pro ty, co se přihlásili do jarních kurzů agility pro začátečníky máme jen pár pokynů ohledně tréninků.
Na tréninky se přihlašujte pomocí el. formuláře, v kolonkách začátečníci, nebo up. začátečníci (tj. úplní začátečníci, ale toto označení budeme používat jen pár tréninků, potom už budete jen začátečníci! Big Smile).
Rozpis tréninků je vypsaný vždy na týden nebo dva dopředu.
Kdo trénoval s Hankou, bude se i nadále přihlašovat na tréninky k ní. (případné přesuny v zařazení domluvíme osobně). Pokud nebudete moct na trénink přijít, oznamte to formou SMS na tel.: 603788787.
Jinak na trénink choďte včas – parkur chystáme všichni společně a stejně tak i společně po tréninku uklízíme překážky. Sebou noste hodně pamlsků a nejlépe dvě oblíbené hračky psa. Nezapomeňte na vhodnou obuv a dobrou náladu! Big Smile
Martina