Podzimní Robinsonáda 2014 – reportáž ze závodů

Jsou dny, jako byla sobota 6.9.2014, kdy od rána víte, že všechno bude přesně tak, jak jste si naplánovali.. Pravda, není jich moc, ale někdy se to prostě stane! Big Smile A já jsem si tentokrát byla jistá, že to tak bude a vyplnilo se to… A věřím tomu, že to tak bylo hlavně proto, že jsem se před týdne rozhodla, že si dám od organizavání táborů, soustředění a  oficiálních závodů agility pro (minimálně) příští rok pauzu. Takže bylo úplně jasné, že celý závodní den proběhne naprosto bez problémů, počasí bude skvostné, sponzoři štědří, troufnu si říct, že naprosté většině závodníků se u nás bude líbit,  a nikdo nakonec nebude moc chápat, proč bych nechtěla pořádat další ročník… Big Smile
Ale je to tak a doufám, že mi nikdo nebude po 10-ti letech služby „agilitnímu lidu“ vyčítat malou dovolenou! Big Smile.
Zpátky k parádnímu sobotnímu dni:
Necelý týden před zahájením Mistrovství světa Agility v Lucembursku mohli všichni závodníci srovnávat svoje výkony se závodnicemi, které budou Českou republiku na MS reprezentovat. V kat. SA závodila Zuzana Svobodová s Eny, Radka Mokrišová s Kiríškem a Klárka Votrubcová s Lexíkem ( ta MS jede coby náhradnice) a v kat. medium skvělá Martina Magnoli Klimešová s Kiki a Radka Mokrišová s Easy. Myslím, že tyto týmy předvedly skvělou formu a pokud ve výsledcích najdete u jejich jmen diskvalifikaci, jednalo se většinou o tzv. „tréninkový disk“.  Moc se těšíme na nadcházející víkend a moc držíme palce, ať skvělá forma vydrží!!! Victory
Pod taktovkou paní rozhodčí Lenky Pánkové se povedlo také spoustu krásných běhů i našim Ostrovanským týmům a i když to u některých nevyšlo, tak doufám, že si z toho nedělají těžkou hlavu… Big Smile  Agility je prostě hodně sport o štěstí a to je jak známo velmi vrtkavé! Grimace

Moc děkujeme všem sponzorům: jako vždy nejvíce spol. Brněnka s s.r.o. za všechny dobroty, Vlaďce Homolové za skvělá vína, internetovému obchodu Zvířecí potřeby – http://www.zvirecipotreby.cz za hračky a laskominy pro psy,  Zuzce Janečkové za zpestření našich závodů v podebě krásného prodejního stánku s velmi chutnými keksy (nejen) pro psy: http:///www.udvoupsu.cz
Ostrovani – děkuji vám všem za to, že můžu být na naše závody pyšná! Bez vás by to nešlo a už vůbec by to nefungovalo bez Ivana Golky, Ivy Momirovové, Dudyna a Radany a taky mé skvělé mámy a „skoro“tchýně! Girl.
Děkuji vám všem, kteří jakýmkoliv způsobem přispěli k tomu, že to byl tak pohodový závod!!!

Fotogalerie: Svaťka Lišková
Výsledky akce (přidám později)