Provoz cvičiště po dobu nouzového stavu od 23.11.!

V souladu s vládním nařízením budou pro příští dny platit následující pravidla:
1) Jedna lektorka bude mít ve skupině maximálně 5 klientů na lekci.
2) Lekce zkrátíme o 10 minut tak, aby se klienti z pozdějších hodin nepotkávali při vstupu na cvičiště s předcházejícími a pro tyto účely budeme používat i zadní branku na cvičišti. Cvičiště rozdělíme na polovinu, aby byly jednotlivé skupiny v dostatečné vzdálenosti od sebe.
3) Před začátkem lekcí prosíme všechny, aby měli nasazenou roušku a použili desinfekci na ruce, která bude umístěná u vchodu.
4) Vaši rodinní příslušníci a známí mohou sledovat výcvik pouze za plotem!!!
5) Přednost na lekcích poslušnosti mají ti, kteří mají předplacené lekce!
6) Štěňatům přidáváme i dopolední lekce a v případě velkého zájmu i další…
A prosíme: hlaste se dopředu pouze na jednu /max. 2 lekce v týdnu, aby se místo dostalo na co nejvíc štěňátek „potřebných socializace“ 🙂 Pokud bude volné místo třeba den dopředu, tak se samozřejmě můžete přihlásit, nebo se napište do náhradníků a když vás bude víc, zkusíme se domluvit na další lekci!
Nezapomeňte uvádět tel.č. (je viditelné pouze pro nás!)

7) A znovu apeluji na vás všechny!: pokud víte, že na svou rezervovanou hodinu nemůžete přijít, napište formou SMS na tel č. 603788787 dostatečně včas svoji omluvu, aby na vaše místo mohl přijít náhradník.

8) Nemilá zpráva nakonec: vzhledem k situaci a nutným omezením počtu klientů upravujeme náš ceník ještě před 1.1.2021, kdy to bylo naplánováno.
Cena za lekci socializační školky se zvyšuje na 200, – Kč.
Do konce roku 2020 nebude možné si předplatit lekce poslušnosti psa!
Všechny doposud předplacené lekce samozřejmě můžete vybrat za původní cenu!.

Děkujeme všem za pochopení a také za dodržování pravidel.

Přejeme všem pevné zdraví a snad budeme moct cvičit déle, než příští týden !