Socializační hrátky pro štěňátka

Jsme si vědomy toho, že čas letí jako blázen a pro štěňata je velmi důležitá socializace.
Bohužel nám nepřeje ani doba, ani počasí a cvičiště bylo podmáčené a neschůdné…
Pokud to ale bude možné, chceme majitelům štěňat nabídnout aspoň nějakou možnost se potkat, ale pouze v rámci vládních nařízení: tj. 2 osoby ve skupině (a skupiny budou maximálně 2 na celý prostor cvičiště), v rouškách a pouze na 1/2 hodiny, aby se případně dostalo na co nejvíc zájemců.
Přihlášení jako vždy přes rozvrh hodin, kde prosím uvádějte mimo jméno a plemene psa i vaše tel.čísla (v tabulce jsou skrytá a vidíme jen my!) To abychom vám případně mohly sdělit, že se lekce nekoná, nebo přesouvá.
Pro klasické kurzy poslušnosti budeme stále vyčkávat na přechod do stupně č.4. 🙁 – děkujeme za pochopení.