Zkoušky ZOP a ZPU1 2015 – reportáž

dsc_0220V neděli 17.5.2015 proběhly na našem cvičišti další ze zkoušek ZOP a ZPU1 , které již tradičně pořádáme pro absolventy našich kurzů poslušnosti…Příprava na ně trvala několik týdnů a o to víc nás mrzí, že tentokrát nemůžeme hlásit stoprocentní úspěšnost. Bohužel dva týmy  z celkového počtu jedenácti nakonec neuspěly. Je nám to líto o to víc, že se zrovna tyto dva týmy  věnovaly přípravě opravdu poctivě. Amazing Jenže  vždy všem potencionálním zájemcům o splnění zkoušek říkám: „pokud pes nezvládne dlouhodobé odložení, tak se šance na splnění zkoušky minimalizují“.. A to se tentokrát bohužel také vyplnilo…
Ale doufám, že je to od další kynologické práce neodradí, ba naopak! Victory
Jinak zkoušky probíhaly opět bez problémů a  ve velmi přátelské atmosféře, a to samozřejmě  i díky panu rozhodčímu: Ing. Novákovi!
Na všechny účastníky čekala i igelitka plná odměn od obchodní společnosti Brněnka (poděkování patří manželům Liškovým) a také sladká odměna ve formě výborné zmrzliny, kterou pro všechny zařídila Katka Hvězdová..- byla vynikající – moc děkujeme! Big Smile )

A moje poděkování také míří k Radaně za pomoc při organizaci zkoušek a Elišce Vejrostové za pomoc při přípravě zkouškařů a Svaťce Liškové za to, že to všechno „zfotodokumentovala“ Victory

výsledky zkoušek:
ZPU1:
Pavel Říha a Indy (AUO) – 133 b., zn. VD
Heřmanová Andrea a Albi (BOC) – 146 b., zn. V
Přikrylová Dana a Sofi (BOG) – 123 b., zn. D
Lungová Kateřina a Chelsea (kříženec) – 147 b., zn. V
ZOP:
Poslušný Radek a Guru (KK) – 92 b., zn. V
Sova Lukáš a Kim (BOC) – 95 b., zn. V
Borutová Markéta a Viki (FCR) – 65 b., zn. N
Očenášová Petra a Grejsi (FCR) – 72 b., zn. D
Hvězdová Kateřina a Safír (RWS) – 84 b., zn. VD
Jakrlová Lucie a Ivy (kříženec) – 68 b., zn. N
Zemanová Danuše a Arien (BOC) – 88 b.,zn. VD

[slideshow id=42]