Podzimní Robinsonáda 2016

DSC_0997V sobotu 3.9. jsme uspořádali další ze závodů agility na našem cvičišti. Tentokrát jsme umožnili hospitaci adeptky na rozhodčí agility, paní Monice Vosykové, a tak parkury dvou otevřených běhů stavěla právě ona. Samozřejmě pod dohledem delegované rozhodčí Lenky Pánkové. 
Od rána bylo opravdu velké teplo a slunce většinou nemilosrdně pálilo, ale to už je u nás na Ostrově téměř tradice! 🙂
Ostrovani téměř pokaždé obsadili některou z příček na stupních vítězů, výborné občerstvení bylo zajištěno Olgou a Zdenkem Vaverkovými a samozřejmě našimi babičkami, časomíra fungovala bezvadně, výsledky byly Ivanem Golkem a Ivou Momirovovou zpracovávány rychlostí blesku, Ostrovanští pomocníci pomáhali na všech frontách, ceny pro vítěze opět dodali naši skvělí sponzoři: maloobchodní síť Brněnka a manželé Homolovi a tak můžu prohlásit, že se závod opět podařil!
Děkuji všem za účast a Svaťce Liškové za foto z akce!
Výsledky.
M.