Podzimní Robinsonáda 2020 – reportáž

V sobotu 12.9. bylo místo podzimního počasí to pravé letní… Ráno sice rosa na holínky, ale potom už naše klasické Ostrovanské závodní počasí tzn. horko!!! 🙂 . A zatímco nás v srpnu obšťastňovaly svou přítomností nad našimi hlavami vlaštovky (nebo možná jiřičky) , které se na nás dívaly z drátů vysokého napětí, tentokrát to byly roje okřídlených mravenců, které nebyly zase až tak úplně příjemné…
Startovní listina se letos opět nenaplnila, a na poslední chvíli se odhlásilo z různých důvodů ještě 6 týmů, ale v tento Covirok jsme se s tím už smířili a užili si to i s menším počtem závodníků. 🙂 Paní rozhodčí Jiřinka Máčková rozdávala úsměvy a pohodu, výpočetní středisko nemělo žádné technické problémy a pracovalo jak dobře namazaný stroj :-), sponzoři byli štědří :-), jíst a pít bylo co – to díky stánku restaurace Farma :-), závodníci mohli utrácet ve stánku chovatelských potřeb RAK 🙂 a kdo chtěl a nespěchal, tak mohl po závodech posedět a popovídat si v kruhu agilitních nadšenců!
Děkujeme všem za účast a Ostrovanům za jejich pomoc při pořádání závodů – bez nich by to prostě nešlo!
Děkujeme sponzorům za ceny pro závodní týmy:
Společnosti Barkingheads , Společnosti Canvit, Vlaďce Homolové za moravská vína (které si ve velkém odváželi tentokrát do Polska! 🙂 ) , obchodu s chovatelskými potřebami RAK a panu Josefovi, od kterého jsme dostali nádherné cukety a dýně! 🙂
Byl to krásný den uprostřed rouškové mánie a svět se zdál být úplně stejný, jak před Covidem…
Děkujeme jako vždy Svaťce Liškové za to, že si tento den budeme moct připomenout!
Foto z akce: https://ostrovani.rajce.idnes.cz/Podzimni_Robinsonada_2020/
Snad se vše v příštím roce v dobré obrátí a budu moci psát reportáž z Letní Robinsonády 2021.