Květen

Chtěla bych Vám všem poděkovat za zájem o naše kurzy a za to že dodržujete pravidlo „roušek“… Moc dobře vím, že je to při stoupajících teplotách velmi nepříjemné, zvlášť při pohledu za náš plot, kde se život zdá covidem nepoznamenaný…. Ale prosím, vydržme to ještě! Nechci mít na svědomí něčí život nebo pošramocené zdraví. V kurzech poslušnosti a školce pro štěňata se vzájemně neznáte a myslím, že je velmi vhodné si udržovat distanc.

Zájemců o naše lekce je opravdu hodně a mě mrzí, že nemůžeme vyhovět všem… Dospívá velké množství „covidových “ štěňátek z první a druhé vlny loňského roku, ale naše kapacita je prostě omezená jak časem, tak prostorem a v neposlední řadě i lidským faktorem! 🙂
Díky za pochopení a i nadále jedeme v režimu přihlašování na jednotlivé lekce max. 7-10 dní dopředu.

Mějte krásné jarní dny!!! 🙂 M.